Get Adobe Flash player

کورش میرزایی خبرداد:آغاز دومین مرحله از طرح نقاشی دیواری در بلوار شهدای فرون آباد

 

 

 شهردار فرون آباد در بازدید از اجرای طرح زیباسازی دیوارهای سطح شهر از آغاز دومین مرحله از طرح نقاشی دیواری در بلوار شهدای شهر در راستای زیباسازی منظر شهری خبر داد.

کوروش میرزایی با بیان اینکه در این طرح دو طرف دیوارهای این بلوار بطور کامل نقاشی و رنگ آمیزی خواهد شد، تاکید کرد: طی این برنامه سایر دیوارهای سطح شهر که قابلیت رنگ آمیزی و زیباسازی داشته باشد، نقاشی خواهد شد.

وی افزود: اجرای نقاشی‌های دیواری پس از شناسایی و اولویت‌بندی دیوارهایی که پتانسیل طراحی و اجرای نقاشی دیواری دارند، توسط حوزه معاونت خدمات شهر (واحد زیباسازی) انجام می‌شود.

میرزایی با اشاره به اینکه اجرای این طرح‏‌ها در ارتقای روحیه مردم و افزایش نشاط در جامعه تأثیر بسزایی دارد عنوان کرد: کاهش آلودگی‌های بصری و تزیین فضای شهری از جمله اهداف ترسیم نقاشی دیواری در سطح شهر است.

شهردار فرون آباد در خاتمه با بیان اینکه امید است بتوانیم با اجرای پروژه‌ هایی از این قبیل رضایت حداکثری شهروندان عزیز شهر فرون آباد را در راستای زیباسازی سطح شهر جلب نماییم، اضافه کرد: معمولاً نقاشی‌ های دیواری در جاهایی که تردد زیاد شهروندان را در پی دارد صورت می پذیرد.

 

 

 

تبلیغات پاکدشت

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس