Get Adobe Flash player

آمار گیری از ویژه گی های مسکن روستایی در پاکدشت

 

 

 
همزمان با سراسر کشور طرح آمارگیری از ویژه گی های مسکن روستایی در 2 بخش و 11 روستای شهرستان پاکدشت اجرا می شود.رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان پاکدشت گفت:این طرح نخستین بار در سال 82 در کشور اجرا شد و هر 5 سال یک بار به منظور به روزرسانی اطلاعات از وضعیت مسکن آبادی ها تکرار می شود.

بهروز مرادی افزود:تمام روستاها و آبادی های دارای سکنه دائمی و موسمی که 20 واحد مسکونی داشته باشند مشمول طرح آمارگیری می شوند.

 وی گفت: در کشور امسال 8 هزار و 539 آبادی به عنوان طرح نمونه انتخاب شده اند و این طرح امسال در بخش مرکزی پاکدشت در روستاهای حاجی آباد املاک،ارمبویه، حمامک، چنگی، فیلستان، گلزار و در بخش شریف آباد در روستاهای حیدر آباد، حصار مهتر، عبدل آباد، جمال آباد و کریم آباد اجرا خواهد شد.

وی افزود:برنامه ریزی امور مربوط به مسکن روستایی نیازمند آمار و اطلاعات دقیق است که با اجرای این طرح امکان پذیر می شود.

مرادی گفت:روش جمع آوری اطلاعات در این طرح از طریق مصاحبه مستقیم با خانوار ساکن در واحد مسکونی روستایی و تکمیل پرسشنامه توسط همکاران ماست و اطلاعات آبادی نیز از طریق مصاحبه با مطلعین محلی و تکمیل پرسشنامه به دست خواهد آمد.

وی شناخت واقعیت های موجود مسکن روستایی و روند تحولات آن در طی زمان، توسعه سیستم جامع اطلاعاتی مسکن روستایی، تهیه و تدوین شاخص دهی مسکن روستایی و امکان ارائه تحلیل هایی از وضعیت واحدهای مسکونی روستایی را از مزیت های عمده اجرای این طرح عنوان کرد.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان پاکدشت زمان اجرای این طرح ملی را از 21 مهر تا 21 آبان سال 97 اعلام کرد و در پایان از روستائیان و عشایر محترم شهرستان خواست تا با مامورین طرح آمارگیری همکاری لازم را داشته باشند.

 

 

 

تبلیغات پاکدشت

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس