Get Adobe Flash player

تقدیر از سرهنگ علی اکبر رجایی نیا رئیس شورای اسلامی شهر بومهن

 

با حضور رضا نورمحمدی مدیر پرتال خبری "خبرتهران" و دکترجعفری شهردار بومهن ، از زحمات خالصانه و دلسوزانه "سرهنگ علی اکبر رجایی نیا" با اهدای لوح تقدیر ، قدردانی شد.

"سرهنگ علی اکبر رجایی نیا" از جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس که سالها در جهت دفاع از مرز و بوم ایران اسلامی تلاش کرده است و هم اکنون در سنگر مدیریت شورای اسلامی شهر بومهن ، زحمات بسیاری را متحمل گردیده است ، از سوی پرتال خبری "خبرتهران" به عنوان رئیس نمونه شورای اسلامی شهر در سطح استان تهران انتخاب شد.

 

در متن تقدیرنامه وی ، چنین آمده است:

سپاس يگانه معبود هستی كه بر ما منت نهاد تا شاهد انسانهايی از جنس مردم باشيم كه در راه خدمت به مردم و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران سر از پا نشناخته و استوار و با نشاط گام برمي دارند.


اندیشه و تلاش خدمت گذاران صدیق عمران و آبادانی ایران اسلامی هیچ گاه از یاد ها نخواهد رفت.


اعضای شورای اسلامی و شهردار شهر بومهن مدت هاست که شاهد خدمات ارزشمند حضرتعالی و توسعه پرشتاب شما در این شهر هستند.


خداونـد را شــاکریم که با درایـت ، تدابــیر و اقدامات شجاعانه جنابعالی شاهد رشد و پیشرفت روز افزون در حوزه های عمرانی ، فرهنگی ، تفریحی و خدماتی در سطح شهر بومهن بوده ایم.
درود بر اندیشه و همت بلندتان که رضایت خالق و مخلوق را بهمراه داشته است.

 

بدینوسیله به عنوان رئیس نمونه شورای اسلامی شهر در سطح استان تهران انتخاب می شوید.

رضا نورمحمدی - مدیر پرتال خبرتهران

 

در پایان دکتر جعفری ضمن سپاس از زحمات و تلاش های سرهنگ رجایی نیا در مدت حضور در شورای اسلامی شهر بومهن ، برای وی توفیق روزافزون در سنگرهای بعدی خدمت به نظام اسلامی ، آرزو کرد.

 

تبلیغات پردیس و شمیرانات

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما