Get Adobe Flash player

سعید علی‌بخشی شهردار بومهن شد/شهرداری که با دست خالی هنر می کند

 

 

 سایت خبرتهران - رضا نورمحمدی:ظهر امروز مراسم معارفه شهردار بومهن با حضور سیدهادی رحمتی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری تهران، مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس، رئیس و اعضای اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی، رؤسای ادارات و معتمدان شهرستان پردیس، شهرداران رودهن، اوشان، فشم، میگون و اعضای شورای اسلامی شهر در محل فرهنگسرای مهر بومهن برگزار شد.

بنا بر این گزارش، این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و سرود ملی کشورمان آغاز شد و محمود قانبیلی رئیس شورای شهر بومهن ضمن خیرمقدم به حضار، برنامه‌های این شورا را برای مسؤولان بازگو کرد.

مرتضی حیدری، فرماندار شهرستان پردیس نیز ضمن خیرمقدم به حضار و تبریک هفته وحدت، ضمن تبریک به شهردار بومهن و حسن انتخاب اعضای شورای شهر اظهار کرد: از زحمات ثنایی‌نیک سرپرست و زحمات اعضای شوراهای ادوار گذشته این شهر تشکر می‌کنیم.

وی اضافه کرد: دوره چهارم شورا سپری و دوره پنجم آغاز شد و پس از این تغییرات شورای شهر پس از سه ماه از روی کار آمدن امروز شاهد به ثمر نشستن تصمیم شورای شهر هستیم.

حیدری گفت: منکر زحمات و تلاش‌هایی که اعضای شوراهای دوره اول تا چهارم و این دوره کشیدند، نیستم؛ اما آنچه برای این مردم سزاوار و شایسته باشد، بیش از این اقدامات است.

وی افزود: رئیس شورای شهر بومهن رقمی را برای بودجه اعلام کرده‌اند، اما بارها در جلسات مختلف و همچنین در هفته گذشته هم اعلام کردیم که به این باور رسیده‌ایم که حداقل در حوزه شهرسازی اختیار هرگونه تحول و توسعه به دستان مردم شهر سپرده شده است.

فرماندار شهرستان پردیس ادامه داد: مردم با انتخاب اعضای شورای شهر تصمیمات مهمی را برای آینده خود و شهر خواهند داشت متقبل می‌شود اما باید دانست که طی چهار سال آینده اعتباراتی که از طریق تملک دارایی‌ها به شهرستان پردیس اختصاص داده شده است ۱۰۷ میلیارد تومان است اما در شهر و روستاها بخش‌ها ۳۸۰ میلیارد تومان است.

وی افزود: یکی از ایراداتی که در ساختار حکومت شکل‌ گرفته و تمام ریاست جمهوری قول دادند رفع شود، کلمه‌ تمرکززدایی است و همگی این جمله را از تمامی آن‌ها شنیده‌ایم.

فرماندار شهرستان پردیس ادامه داد: فلسفه پیروزی انقلاب اسلامی ایران سپردن سرنوشت مردم، به دست خودشان بوده است و قرآن نیز همین را می‌گوید که مردم سرنوشت خود را بر عهده داشته باشند.

حیدری اضافه کرد: امروز بخشی از این سرنوشت در اختیار خودمان است و شوراها این را محقق و عملیاتی کرده‌اند و ما باید تلاش کنیم تا با اصول قانون اساسی به ترتیب جاری و قطعی شود.

وی اظهار کرد: بسیاری فعالیت شوراها شخصی می‌دانند و اعلام می‌کنند آن‌ها به دنبال رفع مشکلات خود هستند و این‌گونه موارد و مسائل را مطرح می‌کنند.

فرماندار شهرستان پردیس گفت: در هر سطحی هر فردی تخلفی داشته باشد، در چنگال قانون گرفتار و محاکمه خواهد شد هماهنگونه که در سطوح بالا نیز شاهد برخورد با افراد مختلف هستیم.

حیدری افزود: هرکسی تخلفی داشته باشد با آن برخورد خواهد شد اما اگر قدرت از مرکز به پایین منتقل شود دیگر حجم آن سنگین نیست.

وی ادامه داد: سعید علی‌بخشی شهردار بومهن تجربه ارزنده‌ای را در شهرهای مختلف کسب کرده و با هماهنگی شورای شهر این فرصت وجود دارد که شهر را برای توسعه و ترقی به پیش ببرد و روزبه‌روز شاهد رشد و پیشرفت شهر بومهن باشیم.

شایان ذکر است سعید علی بخشی از جمله شهرداران پرتلاش استان تهران است که در بسیاری از موارد و علیرغم مشکلات مالی برای شهرداری ها ، با دستان خالی در اجرای امور عمرانی و تکمیل پروژه ها ، هنر می کرد.

 

 

 

تبلیغات پردیس و شمیرانات

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما