Get Adobe Flash player

دیدار مسئولین شهری اوشان، فشم، میگون از خانواده معظم شهدا در هفته دفاع مقدس

 

 

 خانواده های معظم شهدا و ایثار گران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری بزرگ و ستودنی را انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.


در ششمین روز از هفته دفاع مقدس و به پاس تکریم از خانواده معزز شهدا و ایثارگران، با حضور امام جمعه رودبارقصران، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اوشان، فشم، میگون، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری و تنی چند از مسئولین با خانواده شهید کوروش گشتاسب میگونی و شهید باقر چراغی دیدار و از حماسه آفرینی های این شهیدان در هشت سال جنگ تحمیلی، تقدیرکردند.


دکتر کرمزاده شهردار اوشان، فشم، میگون در این دیدار گفت: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند و تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.
وی افزود: احترام جامعه نسبت به خانواد های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس نشان دهنده پایبندی آنان به ارزش‌های ملی و مذهبی است و امنیت امروز کشور، مرهون رشادت ها و از خود گذشتگی های شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس است.


در همین راستا و در هفته گرامیداشت دفاع مقدس به همت مدیریت شهری، نام کوچه محل سکونت شهید کوروش گشتاسب میگونی به نام این شهید گرانقدر مزین شد.

 

 

 

تبلیغات پردیس و شمیرانات

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما