Get Adobe Flash player

مسعود کرمزاده خبرداد:برگزاری مسابقه مطالعات شهری برای شهروندان

 

 

 

دکتر مسعود کرمزاده از تصمیم شهرداری در خصوص برگزاری مسابقه ای تحت عنوان (مطالعات شهری مختص اوشان، فشم، میگون خبر داد و از علاقمندان خواست با ارسال مقالات و مباحث تحلیلی خود در این مهم شرکت نمایند.


دکترکرمزاده هدف از برگزاری این مسابقه را اینگونه تشریح کرد: مجموعه شورای شهر و شهرداری همواره بر لزوم مشارکت شهروندان و صاحب نظران حوزه های مختلف در عمران وآبادانی شهر تاکید دارند و آن را یکی از ملزومات مکمل مدیریت شهری می دانند. از اینرو در صدد هستیم با برگزاری مسابقه ای تحت عنوان (مطالعات شهری) شناخت بیستری از فرصت ها و تهدید های شهر اوشان، فشم، میگون بدست آید تا بتوانیم با استفاده از تحلیل ها و مطالعاتی که شرکت کنندگان عزیز ارائه می نمایند، برنامه ریزی مدون و ساختاری داشته باشیم و بر اساس داده های آماری بدست آمده، امور شهری را پیش برده و افقی روشن برای این شهر توریستی و زیبا رقم بزنیم.


شهردار اوشان، فشم، میگون افزود: از شرکت کنندگان در این مسابقه انتظار می رود با توجه به شناختی که از موقعیت جغرافیایی، تاریخی، اجتماعی شهر اوشان، فشم، میگون دارند، نسبت به تهیه و ارائه مقاله ارسالی خود اقدام نموده و راهکارهای کارشناسی خود را در قالب مقاله به شهرداری ارائه نمایند.


دکتر کرمزاده در پایان گفت:علاقمندان به شرکت در این مسابقه فرصت دارند مقالات خود را تا اول بهمن ماه 97 تحویل دبیر خانه شهرداری اوشان، فشم، میگون نمایند تا پس از بررسی آثار کلیه عزیزان، به 3 اثر برتر جوایز نفیسی اعطا گردد. 

 

 

 

تبلیغات پردیس و شمیرانات

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما