Get Adobe Flash player

پیکر دکتر علیرضا بروجردی در شهرستان پیشوا تشییع و به خاک سپرده شد

 

 

 

 پیکر دکتر علیرضا بروجردی از کوهنوردان ورامینی که هفته گذشته در جریان فتح قله لنین قرقیزستان جان خود را از دست داد، در شهرستان پیشوا تشییع و به خاک سپرده شد.
 
مردم و مسئولان ورزش دوست شهرستان های ورامین و پیشوا روز یکشنبه با اجتماع در میدان امام (ره) شهرستان پیشوا، پیکر این ورزشکار با اخلاق را که هفته گذشته در مسیر فتح قله لنین قرقیزستان جان خود را از دست داد به سمت صحن مطهر امامزاده جعفر(ع) تشییع کردند و پس از اقامه نماز در به خاک سپردند.
مرحوم بروجردی از ورزشکاران با سابقه شهرستان ورامین است که در قالب گروه 5 نفره کوهنوردان ورامین به منظور فتح قله 7 هزار و 134 متری لنین عازم کشور قرقیزستان شد تا در قالب اکیپی 23 نفره از کوهنوردان چند کشور، این قله را فتح کند.
در اجرای این برنامه ، تیم کوهنوردی ورامین به سرپرستی علی افشاری و با حضور دکتر بروجردی کار خود را برای فتح قله آغاز کرد و در طول مسیر این ورزشکار ورامینی با مشکل نارسایی تنفسی مواجه و به کما رفت که اقدامات احیاء این ورزشکار موثر واقع نشد و جان باخت.
پس از این حادثه ، تیم امداد و نجات روسیه اقدامات لازم برای انتقال پیکر این کوهنورد ورامینی را آغاز و وی را به کمپ اصلی منتقل کرد.

 

 

 

 

تبلیغات پیشوا

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس