Get Adobe Flash player

دیدار خبرنگاران ورامین و پیشوا با ام الشهدا جنیدی ، حجت الاسلام باقری امام جمعه و گلباران مزار شهدا

 @امام جمعه جدید شهرستان پیشوا گفت: رسانه ها ، منبرهای به روز شده ای هستند که درد جامعه را بیان می کنند.

حجت الاسلام روح الله باقری در جمع خبرنگاران گفت: رسانه‌ها ، منبرهای به روز شده ای هستند که درد جامعه را بیان می کنند البته تا زمانی که مشکلات رسانه ها برطرف نشود ، آنان نمی توانند به درستی به رسالت خود عمل کنند.
وی افزود: تریبون نماز جمعه نیز رسانه ای برای بیان مشکلات مردم است و امام جمعه باید با استفاده از این تریبون این مشکلات را پیگیری و برای رفع آن تلاش کند.
وی اظهار کرد: امام‌ جمعه حد فاصل بین مردم و حاکمیت است و این واقعیتی است که تا مردم نباشند نمازجمعه نیز اقامه نمی‌شود.
باقری افزود: هر کس در جامعه از سلیقه سیاسی برخوردار است ولی بنده به عنوان امام جمعه تا کنون در هیچ انتخاباتی سلیقه سیاسی ام را دخالت نداده ام.


امام جمعه پیشوا تصریح کرد: من به عنوان امام جمعه که اکثر مردم آن ها را اصول گرا می دانتد ، با فرماندار اصلاح طلب هیچ مشکلی ندارم ، ما برای حل مشکلات مردم در کنار هم هستیم و اصول گرا و اصلاح طلب تفاوتی در این امر ندارند.
وی گفت: در شهر قبلی که امام‌ جمعه بودم ، زمان خداحافظی اکثر اصلاح طلبان به بدرقه ام آمده اند چرا که در رفع مشکلات مردم جناحی عمل نکردم.
حجت الاسلام باقری با حکم سیدرضا تقوی رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه به تازگی به مدت سه سال امامت جمعه شهرستان پیشوا را بر عهده گرفته است.
پیشوا با 80 هزار نفر جمعیت در 45 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.


@قبل از این دیدار ، مزار شهیدان شهرستان پیشوا و مزار شهدای گمنام توسط خبرنگاران استان تهران گلباران و عطرافشانی شد.
خبرنگاران شهرستان پیشوا و ورامین پس از حضور در جوار مزار شهدای گمنام شهرستان پیشوا و پس از آن با حضور در منزل ام‌الشهدا جنیدی، مادر 4 شهید که یکی از شهدای این بیت به نام نصرالله جنیدی از شهدای خبرنگار شهرستان پیشواست با آرمان‌های شهدای دفاع مقدس و شهدای خبرنگار تجدید میثاق کردند.

در این مراسم ام‌الشهدا جنیدی با تقدیر از خبرنگاران شهرستان پیشوا و ورامین به اهمیت خبر و جایگاه خبرنگار اشاره کرد و اظهار داشت: در دنیای امروز با توجه به شتاب و سرعت گردش اطلاعات و تحولات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی نقش رسانه‌ها به هیچ عنوان فراموش شدنی نیست.

وی افزود: در ایجاد بسترهای اطلاع‌رسانی و نیز تسهیل‌کننده رشد آگاهی و افکار عمومی جامعه در حوزه‌های مختلف، نقش خبرنگاراران انکارناپذیر است.

ام‌الشهدا جنیدی در پایان خاطرنشان کرد: خبرنگار دارای جایگاهی والا و بلندمرتبه در پیشگاه خداوند متعال است که هیچ‌گاه نادیده گرفته نخواهد شد و بی‌پاداش گذاشته نخواهد شد.

باقری امام جمعه پیشوا , خبرنگاران پیشوا امام جمعه باقری , خبرنگاران ورامین امام جمعه باقری , خبرنگاران پیشوا گلباران

 

 

 

 

تبلیغات پیشوا

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس