Get Adobe Flash player

امام جمعه پیشوا:پیشوا با ۱۰۰ هزار جمعیت حتی یک تخت بیمارستانی ندارد

 

 

 امام جمعه پیشوا در جلسه کارگروه اقتصاد، اشتغال، سرمایه گذاری، درآمد، آموزش و پژوهش این شهرستان طی سخنانی گفت: پیشوا با ۱۰۰ هزار جمعیت یک تخت بیمارستانی ندارد.

حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در جلسه کارگروه اقتصاد، اشتغال، سرمایه گذاری، درآمد، آموزش و پژوهش که با حضور محمد حسین مقیمی، استاندار تهران، محمد کرم محمدی فرماندار پیشوا و تعدادی از مدیران کل استان تهران در سالن جلسات فرمانداری پیشوا برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به مطالبات مردم این شهرستان، گفت: متاسفانه شهرستان پیشوا با جمعیت بیش از ۱۰۰ هزار نفر، حتی یک تخت بیمارستانی ندارد.

وی جاده دسترسی شهرستان پیشوا را مورد اشاره قرار داد و گفت: متاسفانه پیشوا در بن بست قرار گرفته و با اندک بودجه ای می توان این شهرستان را از بن بست خارج کرده و شهرستان را به آزادراه قم-گرمسار متصل کرد.

امام جمعه پیشوا سپس به حوزه کشاورزی این شهرستان اشاره کرد و افزود: علی رغم تولیدات بسیار خوب دامی و کشاورزی، مشکل آب در این شهرستان به یک معضل بزرگ تبدیل شده است.

باقری با اشاره به مباحث اجتماعی، فرهنگی و ورزشی بیان داشت: شهرستان پیشوا در قسمت ورزش و جوانان با مشکلات عدیده روبرو است و شهرک هایی که ساخته شده اند فاقد زیرساخت های لازم در این زمینه هستند و فضا و امکانات ادارات موجود در شهرستان نیز با محرومیت و کمبود امکانات روبرو هستند.

 

 

 

تبلیغات پیشوا

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس