Get Adobe Flash player

امام جمعه پیشوا:پیشوا با ۱۰۰ هزار جمعیت حتی یک تخت بیمارستانی ندارد

 

 

 امام جمعه پیشوا در جلسه کارگروه اقتصاد، اشتغال، سرمایه گذاری، درآمد، آموزش و پژوهش این شهرستان طی سخنانی گفت: پیشوا با ۱۰۰ هزار جمعیت یک تخت بیمارستانی ندارد.

حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در جلسه کارگروه اقتصاد، اشتغال، سرمایه گذاری، درآمد، آموزش و پژوهش که با حضور محمد حسین مقیمی، استاندار تهران، محمد کرم محمدی فرماندار پیشوا و تعدادی از مدیران کل استان تهران در سالن جلسات فرمانداری پیشوا برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به مطالبات مردم این شهرستان، گفت: متاسفانه شهرستان پیشوا با جمعیت بیش از ۱۰۰ هزار نفر، حتی یک تخت بیمارستانی ندارد.

وی جاده دسترسی شهرستان پیشوا را مورد اشاره قرار داد و گفت: متاسفانه پیشوا در بن بست قرار گرفته و با اندک بودجه ای می توان این شهرستان را از بن بست خارج کرده و شهرستان را به آزادراه قم-گرمسار متصل کرد.

امام جمعه پیشوا سپس به حوزه کشاورزی این شهرستان اشاره کرد و افزود: علی رغم تولیدات بسیار خوب دامی و کشاورزی، مشکل آب در این شهرستان به یک معضل بزرگ تبدیل شده است.

باقری با اشاره به مباحث اجتماعی، فرهنگی و ورزشی بیان داشت: شهرستان پیشوا در قسمت ورزش و جوانان با مشکلات عدیده روبرو است و شهرک هایی که ساخته شده اند فاقد زیرساخت های لازم در این زمینه هستند و فضا و امکانات ادارات موجود در شهرستان نیز با محرومیت و کمبود امکانات روبرو هستند.

 

 

 

تبلیغات پیشوا

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس