Get Adobe Flash player

استاد جواد هادیان:جشنواره موسیقی پیشوا با مدیریت قوی از 16 لغایت 18 اسفند ماه برگزار می شود

 

سایت خبرتهران - رئیس دلسوز و پرتلاش انجمن موسیقی شهرستان پیشوا گفت:امسال نخستین سالی است که این جشنواره با مدیریتی قوی و کسب تجربه از جشنواره های بزرگ اجرا می شود و به همین دلیل امید داریم که راحت تر و روان تر امور را پیش ببریم.

وی با بیان اینکه اجراهای بسیاری در این جشنواره خواهیم داشت، افزود:موسیقی ردیف دستگاهی(تک نوازی و دو نوازی)، ارکسترال، پاپ و تلفیقی از بخش های این جشنواره است.

پیشکسوت موسیقی پیشوا تصریح کرد:مهلت ثبت نا م و تکمیل فرم شرکت در جشنواره تا ۲۱ بهمن ماه است و آثار حضوریافته تا ۲۷ بهمن ماه مورد بازبینی نهایی قرار خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه به همه شرکت کنندگان در این جشنواره لوح تقدیر اهدا می شود، افزود:به سه گروه برتر در گروه نوازی، سه نوازنده برتر در تک نوازی و همچنین دو پدیده برتر جشنواره لوح تقدیر، تندیس و جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

استاد هادیان خاطرنشان کرد:پلاتوی زنده یاد استاد محمود مؤمنی واقع در ساختمان اداره فرهنگ و ارشاد در روزهای ۱۶ و ۱۷ و سالن آمفی تئاتر هلال احمر در روز ۱۸ اسفند که روز اختتامیه است، در اختیار جشنواره خواهد بود.

رئیس انجمن موسیقی شهرستان پیشوا در پایان گفت:برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به دبیرخانه جشنواره واقع در پیشوا، خیابان فلسطین، ابتدای خیابان شهدای گمنام، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا و یا به دفتر انجمن موسیقی پیشوا واقع در خیابان شریعتی، روبروی ساختمان فرمانداری، خانه هنر پیشوا مراجعه کرده و یا با شماره های ۳۶۷۲۶۷۵۹ و ۸-۳۶۷۲۹۹۵۷ تماس حاصل کنید.

از عوامل اجرایی این جشنواره می توان به احمد رضا فیروزی (دبیر) ، محمدرضا هادیان (دبیراجرایی) و حامد هادیان (مدیرروابط عمومی)اشاره کرد.

تاریخ درج خبر:16 بهمن ماه 1396

 

جواد هادیان , استاد جواد هادیان , هادیان موسیقی پیشوا , جواد هادیان موسیقی پیشوا , رضا نورمحمدی , جشنواره موسیقی پیشوا

 

 

 

 

تبلیغات پیشوا

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس