Get Adobe Flash player

استاد جواد هادیان:جشنواره موسیقی پیشوا با مدیریت قوی از 16 لغایت 18 اسفند ماه برگزار می شود

 

سایت خبرتهران - رئیس دلسوز و پرتلاش انجمن موسیقی شهرستان پیشوا گفت:امسال نخستین سالی است که این جشنواره با مدیریتی قوی و کسب تجربه از جشنواره های بزرگ اجرا می شود و به همین دلیل امید داریم که راحت تر و روان تر امور را پیش ببریم.

وی با بیان اینکه اجراهای بسیاری در این جشنواره خواهیم داشت، افزود:موسیقی ردیف دستگاهی(تک نوازی و دو نوازی)، ارکسترال، پاپ و تلفیقی از بخش های این جشنواره است.

پیشکسوت موسیقی پیشوا تصریح کرد:مهلت ثبت نا م و تکمیل فرم شرکت در جشنواره تا ۲۱ بهمن ماه است و آثار حضوریافته تا ۲۷ بهمن ماه مورد بازبینی نهایی قرار خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه به همه شرکت کنندگان در این جشنواره لوح تقدیر اهدا می شود، افزود:به سه گروه برتر در گروه نوازی، سه نوازنده برتر در تک نوازی و همچنین دو پدیده برتر جشنواره لوح تقدیر، تندیس و جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

استاد هادیان خاطرنشان کرد:پلاتوی زنده یاد استاد محمود مؤمنی واقع در ساختمان اداره فرهنگ و ارشاد در روزهای ۱۶ و ۱۷ و سالن آمفی تئاتر هلال احمر در روز ۱۸ اسفند که روز اختتامیه است، در اختیار جشنواره خواهد بود.

رئیس انجمن موسیقی شهرستان پیشوا در پایان گفت:برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به دبیرخانه جشنواره واقع در پیشوا، خیابان فلسطین، ابتدای خیابان شهدای گمنام، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا و یا به دفتر انجمن موسیقی پیشوا واقع در خیابان شریعتی، روبروی ساختمان فرمانداری، خانه هنر پیشوا مراجعه کرده و یا با شماره های ۳۶۷۲۶۷۵۹ و ۸-۳۶۷۲۹۹۵۷ تماس حاصل کنید.

از عوامل اجرایی این جشنواره می توان به احمد رضا فیروزی (دبیر) ، محمدرضا هادیان (دبیراجرایی) و حامد هادیان (مدیرروابط عمومی)اشاره کرد.

تاریخ درج خبر:16 بهمن ماه 1396

 

جواد هادیان , استاد جواد هادیان , هادیان موسیقی پیشوا , جواد هادیان موسیقی پیشوا , رضا نورمحمدی , جشنواره موسیقی پیشوا

 

 

 

 

تبلیغات پیشوا

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس