Get Adobe Flash player

معاون استاندار تهران:پیشوا به‌اندازه سهم خود از انقلاب نتوانسته توسعه یابد و همچنان رنگ و بوی محرومیت دارد

 

 

 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران گفت: شهرستان پیشوا به‌اندازه سهمی که در سپهر انقلاب اسلامی داشته، نتوانسته است بهره لازم را در حوزه توسعه اقتصادی و شهری ببرد.

دکترمحمد امامی‌امین در آیین افتتاح طرح های عمرانی شهرستان پیشوا اظهار داشت: پیشوا حق بزرگی به گردن انقلاب اسلامی دارد و در سال ۴۲ ظرفیت شروع انقلاب و حرکتی را ایجاد کرد که بعد از گذشت حدود ۵۴ سال شاهد آن هستیم که ثمره و آوازه این حرکت عظیم تا اقصی نقاط دنیا پیچیده است.

وی افزود: آنچه امروز به‌عنوان میراث‌داران آن هستیم در حقیقت نتیجه آن حرکتی است که گذشتگان و بزرگان ما در این شهرستان آغاز کردند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران گفت: قاعدتاً هم حاکمیت و هم مسؤولان امر باید در جهت آبادانی این شهر گام‌های مؤثرتری را بردارند.

امامی‌امین افزود: این شهرستان همچنان رنگ و بوی محرومیت دارد و سالیان سال است که هنوز رنگ محرومیت از آن زدوده نشده است. که ما تلاش می‌کنیم با کمک شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر، چهره شهری به آن ببخشیم.

وی، فرماندار شهرستان پیشوا را جزو بهترین و پرتلاش‌ترین فرمانداران استان تهران دانست و گفت: استاندار تهران به‌واسطه پیگیری، همت و اخلاصی که فرماندار پیشوا در عمل دارند، مایل به ادامه حضورشان به‌عنوان فرماندار در پیشوا هستند؛ وجود ایشان در شهرستان یک فرصت است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران بیان داشت: با نگاه استاندار تهران به پیشوا باعث‌شده که مقداری منابع و امکانات به‌طرف این شهرستان سرریز شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار تهران افزود: امروز شاهد هستیم که قطب کشاورزی استان تهران شهرستان پیشواست؛ امروز توجه کشاورزان استان تهران و شهرستان پیشوا به حوزه تجارت و بازرگانی بیشتر از نگاه به بازار داخلی است.

امامی‌امین گفت: این شهرستان ظرفیت فوق‌العاده‌ای دارد و بیشترین بخش کشاورزی صنعتی و مدرن در این شهرستان اتفاق افتاده است.

وی اظهار کرد: امروز شاهد آن هستیم که تولیدکنندگان شهرستان پیشوا به بازارهای بین‌المللی توجه پیداکرده‌اند و بخش مهمی از صادرات استان تهران از همین شهرستان اتفاق می‌افتاد.

 

 

 

تبلیغات پیشوا

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس