Get Adobe Flash player

یگان زاده رئیس جدید حفاظت محیط زیست شهرستان پیشوا شد

 

 

 

 مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران و با حضور فرماندار و معاونین فرماندار پیشوا و معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران طی مراسمی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پیشوا منصوب و از چند دهه تلاش اسماعیل میرانزاده در محیط زیست استان تهران قدردانی شد.

مهرداد کتال محسنی معاون فنی اداره کل محیط زیست استان تهران در این مراسم با اشاره به اینکه به عنوان دستگاه نظارتی و حاکمیتی ، حد اتصال بین بخشی هستیم گفت : اگر که در حال حاضر ۲۰ درصد فاضلاب شهر پیشوا تصفیه می‌شود این دغدغه را داریم که این میزان با توجه به اقلیم منطقه و مشکلات و کمبود منابع آبی استان به ۱۰۰ درصد برسانیم.

وی افزود: میزان سرانه فضای سبز پیشوا تا رسیدن به سرانه ۱۵ متر مربع طبق قانون هوای پاک، فاصله دارد و امیدواریم بتوانیم

موضوع فضای سبز را در اولویت های برنامه شهرستان پیگیری نمائیم.

معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان این که در شهرک صنعتی پیشوا با تولید ۱۰۰ متر مکعب تولید فاضلاب به طور روزانه مواجه هستیم اظهار داشت: این شهرک فاضلاب ندارد و باید آن را به وضعیت مطلوب و استاندارد برساند.

وی موضوع مدیریت پسماند های شهرستان و عدم دفع و بازیافت آن را از دیگر مشکلات شهرستان دانست و در ادامه گفت: وظایف بین بخشی ما خصوصاً در شهرستان پیشوا که فاقد مناطق تحت مدیریت چهارگانه محیط زیست است نیاز به تعاملات بیشتر با مجموعه مدیریت شهرستان دارد و باید با هماهنگی مدیر عالی شهرستان به انجام صحیح این وظایف بپردازیم و این یک نگاه راهبردی است.

کتال محسنی در پایان گفت: اشتغال ، صنعت و محیط زیست هم سو با یکدیگر می تواند باشد اما نباید توسعه صنعت موجب تخریب محیط زیست و تهدید سلامت مردم و تضعیع حقوق آیندگان شود.

محمد کرم محمدی فرماندار پیشوا نیز در این مراسم با تقدیر از عملکرد اداره محیط زیست خصوصا رئیس این اداره گفت: در حدود ۲۱ ماهی که مسئولیت این شهرستان را دارم هیچ گونه شکایتی علیه محیط زیست شهرستان و شخص رئیس این اداره به مجموعه فرمانداری نشده و این نشان‌دهنده این است که دستگاه‌ محیط‌ زیست وظایف خود را به خوبی انجام داده و کاملا با سیستم اداری آشنا بوده است.

وی با اشاره به اینکه اسماعیل میرانزاده نمونه یک مدیر پاکدست موفق و با کردار و رفتار و انضباط خاص اداری می باشد، گفت: این توفیق گرانبهایی است که نصیب یک کارمند در طول مدت خدمت کاری می شود

محمدی با بیان پاره ای از مشکلات و معضلات محیط زیست افزود: بزرگترین ظلم ها را به محیط زیست کشور کرده ایم و در برخی دهه ها بهره‌ برداری‌های بیش از حدی از طبیعت و منابع طبیعی داشته ایم و تغییرات وسیعی در اقلیم و اکوسیستم ها انجام داده ایم

وی لزوم توجه بیشتر به محیط زیست را یک اصل مهم در برهه فعلی دانست و افزود: شهرستان پیشوا نیز متاثر از آلودگی‌های زیست‌محیطی خصوصاً شهرستان های اطراف بوده و این می‌طلبد که در حوزه مسائل مرتبط با پیش رفت محیط زیست شهرستان پیشوا بازنگری و توجه ویژه ای شود.

در ادامه افزود  بر اساس ابلاغ کیومرث کلانتری مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران امامعلی یگانزاده به عنوان رئیس جدید اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پیشوا منصوب شد همچنین اسماعیل میرانزاده پس از ۳۳ سال فعالیت و مسئولیت‌های متعدد در محیط زیست به درجه بازنشستگی نائل شد

 

 

 

 

تبلیغات پیشوا

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس