Get Adobe Flash player

خداحافظی حجت الاسلام گوهری و معارفه حجت الاسلام مطهری در اداره اوقاف شهرستان پیشوامراسم تودیع حجت الاسلام رضا گوهری رئیس پرتلاش و دلسوز اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان پیشوا که سر منشاء خدمات فراوان در حوزه وقف و امور خیریه در این شهرستان بود , در محل فرمانداری پیشوا برگزار شد.

ظهر امروز طی مراسمی با حضور محمدکرم محمدی فرماندار شهرستان پیشوا، حجت‌الاسلام غلامرضا محمدزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران , حجت الاسلام سیدی رئیس بازرسی اوقاف استان تهران , حجت الاسلام حسن هندوآبادی مدیر آستان مقدس امامزاده جعفر(ع) , حجت الاسلام مهدی عطایی مسئول فرهنگی آستان و جمع دیگری از مسؤولان , مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید اوقاف و امور خیریه شهرستان پیشوا برگزار شد.

در ابتدای این مراسم محمدی فرماندار شهرستان پیشوا با خیرمقدم به میهمانان , از زحمات حجت الاسلام گوهری تقدیر و تشکر کرد.مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران در این مراسم گفت:گسترش فعالیت های خیریه برای رفع نیاز محرومین و محرومیت زدایی از چهره جامعه رویکرد اصلی این سازمان در سال جدید است.


حجت الاسلام محمدزاده افزود: بهتر است فعالیت های مرتبط با وقف در راستای رفع محرومیت برنامه ریزی شود تا ضمن رفع نیاز اقشار محروم، زمینه ریشه کنی فقر در جامعه نیز فراهم شود.


وی تصریح کرد: مأموریت اصلی ادارات اوقاف و امور خیریه، امانت داری در راستای اجرا کردن نیت واقف است.

 محمدزاده اظهار کرد: در استان تهران کل هزینه ساخت، مرمت و نوسازی بقاع متبرکه و امام‌زادگان بر عهده هیأت امنا و مردم قرار دارد و هزینه‌های عمرانی را مردم پرداخت می‌کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران گفت: برخی از زمین‌های اداره اوقاف توسط عده‌ای غصب شده است و ادعای مالکیت بر این زمین‌ها را دارند که برخی را با مصالحه و تعدادی دیگر را با پیگیری های قضایی , بازگردانده ایم.


غلامرضا محمدزاده همچنین بر توسعه فعالیت های قرآنی به عنوان یکی از وظایف سازمان اوقاف و امور خیریه تاکید کرد و از رئیس جدید اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان پیشوا خواست تا برای برگزاری مسابقات حفظ قرآن در این شهرستان اقدام نماید.وی خاطرنشان کرد: اوقاف در چند شهرستان استان تهران از جمله ورامین، دماوند، رباط کریم، لواسان و شهریار مشکل دارد که رفع این مشکلات نیازمند کار جهادی با مشارکت مسؤولان شهرستان است و مسؤولان باید کمک‌حال اداره اوقاف و امور خیریه باشند.

محمدزاده در پایان گفت: در کشور ما علاقه‌مندی مردم به امور خیریه بسیار بالاست و مردم در این کار خیر پیش‌قدم هستند، مسؤولان امر نیز باید به کار خیرین نظارت داشته باشند و مشکلات پیش روی خیرین را حل و فصل کنند.

در این مراسم از زحمات حجت‌الاسلام‌ والمسلمین رضا گوهری رئیس سابق اوقاف و امور خیریه شهرستان پیشوا تقدیر و حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید حسین مطهری به‌عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.


در پایان این مراسم , حاضرین برای زیارت امامزاده جعفربن موسی الکاظم(ع) در صحن مطهر این امامزاده واجب التعظیم حضور یافتند.
گوهری اوقاف پیشوا , مطهری اوقاف پیشوا , تودیع گوهری اوقاف پیشوا , رضا گوهری اوقاف پیشوا , رضا گوهری اوقاف , اوقاف پیشوا

 

 

 

 

تبلیغات پیشوا

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس