Get Adobe Flash player

حل مشکلات کمربندی ورامین-پیشوا در گرو حمایت مسئولان ۲ شهرستان

 

 

 مدیر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پیشوا گفت: حل مشکلات کمربندی ورامین- پیشوا، حمایت مسئولان ۲ شهرستان را می طلبد.

سید احمد حسینی اظهار داشت: مشکلات جاده کمربندی ورامین- پیشوا با تعامل مسئولان ۲ شهرستان و در شورای برنامه ریزی استان تهران حل خواهد شد.

مدیر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پیشوا در ادامه گفت: بزرگ ترین دغدغه اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای پیشوا  تامین روشنایی کمربندی ورامین- پیشوا است، که با توجه به این که واسط جاده مزبور گاردریل است، نور ماشین های روبرو باعث بروز خطر و خستگی چشم رانندگان شده است.

وی افزود: تامین روشنایی این جاده نیازمند بودجه است و تا زمانی که بودجه ای اختصاص پیدا نکند، دست مدیران برای اجرای پروژه ها بسته خواهد بود و با عنایت به این که شهرستان های ورامین و پیشوا ذی نفع این جاده هستند، بودجه مذکور می بایست در شورای برنامه ریزی استان تهران و با حمایت فرمانداران ۲ شهرستان ردیف و اعتبار پیدا کند.

مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پیشوا در ادامه گفت: علاوه بر مشکل روشنایی، این کمربندی فاقد دور برگردان و زیرگذر مناسب است و بریدگی ها و زیرگذرهای فعلی این جاده غیر اصولی و غیر استاندارد بوده و جوابگو نیست.

حسینی در پایان اظهار امیدواری کرد: در سال جاری و با همکاری و تعامل مسئولان ۲ شهرستان ورامین و پیشوا بودجهای مستقل برای این کمربندی اختصاص پیدا کرده و مشکلات آن برطرف شود.

 

 

 

تبلیغات پیشوا

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس