Get Adobe Flash player

اولین جشنواره سوارکاری در شهرستان ری برگزار شد

 معصومه حیدری - خبرنگارخبرتهران:به مناسبت ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان ری اولین جشنواره سوارکاری در شهرستان ری برگزار شد.

این جشنواره با حضور هدایت اله جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری،مجتبی جانعلی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری،عبدالحسین مسلمی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20، سایر مسئولین و  جمعی از سوارکاران حرفه ای این رشته در میدان شهدای شاملو، محوطه روبروی فرمانداری ویژه شهرستان ری برگزار شد.

هدایت اله جمالی پور ضمن تبریک ولایت حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) گفت: این روزها در آستانه ولایت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) هستیم و امید دارم که رهرو خوبی برای این عالم فرزانه و فرزند امام حسن مجتبی (ع) باشیم.

وی افزود: از مالکین اسبها و باشگاههای سوارکاری که به مناسبت ولایت این عالم فرزانه در شهرستان ری به اجرای ورزش مفرح پرداخته اند تشکر لازم را داریم و انشالله با فراهم شدن زمینها و باشکاههای سوارکاری در حوزه شهرستان ری بتوانیم این ورزش مفرح را روز به روز گسترش بدهیم.

گفتنی است در این جشنواره سوارکاران به اجرای حرکات نمایشی توسط اسب های بومی پرداختند که هدف از آن معرفی اسبهای نژادی ایرانی،کرد،درشوری و عرب بود.

 

 

 

 

 

تبلیغات ری

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما