Get Adobe Flash player

تقدیر اتاق اصناف و اداره صنعت معدن و تجارت ری از خبرنگاران

 

 

 

 


مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان ری به همت اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ری و با همکاری اتاق اصناف در محل کنفرانس اتاق اصناف ری، با حضور عزیزاله افضلی رئیس اداره صنعت معدن و تجار ، امین بابایی مشاور فرماندار و رئیس اداره روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، عباس حاج ابن علی رئیس اتاق اصناف و خبرنگاران برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم حاج ابن علی ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه و فعالان خبری ، یاد و خاطره شهیدان صارمی و یارانش را گرامی داشتند.
سپس افضلی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت  با تبریک روز خبرنگار ، گرامیداشت این روز را در واقع نکوداشت خون پاک کسانی دانست که جان خود را برای بیان حقایق تقدیم نمود.
وی افزودند : سالروز شهادت خبرنگار شهید صارمی روز بزرگی برای ارج نهادن به خدمات  تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی است.
افضلی با اشاره به اینکه حرفه خبرنگاری در عین جایگاه رفیع آن از مشاغل بسیار سخت ، بشمار میرود گفت : پایبندی به ارزشهای اخلاقی و حرفه ای ، انعکاس حقایق و واقعیات ، رعایت مصالح جامعه و منافع عمومی از جمله ویژگیهای اخلاقی و حرفه ای یک خبرنگار میباشد.
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان در ادامه افزود: خبرنگار سفیر آگاهی و دانایی و مدافع حقوق مردم و تصویرگر روایات زندگی و تحولات سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی است و نقش موثر و مناسب آن در هر زمان غیر قابل انکار است خبرنگاران با نگاه تیزبینانه خویش همیشه سعی بر آن دارند تا با گوشزد کردن نواقص احتمالی ، به بهبود کیفیت و ارتقای سطح خدمت کمک کنند .
در این مراسم خبرنگاران پیرامون مشکلات معیشتی و کاری خود مطالبی را بیان نموده و خواستار تعامل و تداوم همکاری بیشتر گردیدند.
در پایان مراسم با اهدای لوح سپاس و هدیه از زحمات این قشر گرانمایه تقدیر و تشکر بعمل آمد.

شایان ذکر است این مراسم باشکوه به همت علیرضا جعفرپور مدیر دلسوز و پرتلاش روابط عمومی اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان ری به انجام رسید.

 

 

 

 

تبلیغات ری

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما