Get Adobe Flash player

نشست شهردار با مدیران مجموعه شهرداری باقرشهر

 

 

 شهرداری و شورا باید در کنار هم به انجام امور بپردازند و چون مصوباتی که در شورای اسلامی صورت می گیرد قانونی هستند لذا باید در شهرداری اجرا شوند تا شهری پیشرفته و آباد داشته باشیم.


شهردار باقرشهر ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین سید سالارشهیدان امام حسین (ع) گفت: یک موضوع مهمی که این روزها باید انجام شود پیاده روی اربعین در روز پنجشنبه ۱۷ آبان ماه است که باید همانند سال های گذشته به بهترین شکل و در خور شان امام حسین (ع) صورت گیرد.

وی در ادامه مدیریت هزینه‌ها را یکی از موارد مهم در شهرداری باقرشهر دانست و افزود: باید همگی هزینه‌های شهرداری اعم از برق ، آب و گاز مجموعه را مدیریت کرده تا بتوانیم به راحتی هزینه‌های مجموعه را کنترل کنیم.

ناصری پور در ادامه اظهار داشت: شهرداری مطالبات بسیاری دارد که تا کنون پیگیری نشده است و همچنین بدهی‌های معوقه پرداخت نشده که امیدواریم این بدهی‌ها در نیمه دوم سال پرداخت شوند تا شهرداری دینی به گردن کسی نداشته باشد.

شهردار باقرشهر رو به مدیران مجموعه گفت: از مدیران خواستاریم تا عملکرد واحد خود را به روابط عمومی تحویل دهند تا واحد روابط عمومی این مطالب و عملکرد را انتشار داده و اطلاع رسانی کند و از این طریق شهروندان از کم و کیف امور باخبر شوند.

ناصری پور تصریح کرد: یکی دیگر از مباحث مهم در شهرداری پاسخ به مکاتبات است که مدیران موظف هستند حتما پاسخ مکاتباتی که از سوی شورای شهر، فرمانداری و … است را در اسرع وقت دهند و هیچ نامه‌ای بدون پاسخ نماند.

وی ضمن تاکید به اجرای دقیق مصوبات شورا عنوان کرد: شهرداری و شورا باید در کنار هم به انجام امور بپردازند و چون مصوباتی که در شورای اسلامی صورت می گیرد قانونی هستند لذا باید در شهرداری اجرا شوند تا شهری پیشرفته و آباد داشته باشیم.

شهردار باقرشهر در ادامه، افزود: واحد حقوقی شهرداری باقرشهر باید قبل از اینکه رای در خصوص این مجموعه صادر شود پیگیری های حقوقی و کارشناسانه را انجام دهد تا مشکلات جدی تری برای شهرداری اتفاق نیفتند.

ناصری پور تاسیس سینما در باقرشهر را یکی از مهمترین دغدغه های شهرداری دانست و گفت: باقرشهر با جمعیتی بالغ بر ۶۵ هزار نفر هنوز سینما ندارد و بنده این مسئله را با رئیس شورای اسلامی مطرح کرده ام و امیدوارم تا سال آینده کارهای مربوط به تاسیس سینما انجام شود تا مردم از وجود یک سینمای مجهز در شهر بهره مند شوند.

وی در پایان تصریح کرد: با توجه به اینکه نظافت خوب و مطلوبی در سطح شهر دیده می‌شود بنابراین از واحد خدمات شهر انتظار داریم تا سگ های ولگرد سطح شهر که موجب آزار و اذیت شهروندان می شوند را ساماندهی نمایند.

 

 

 

تبلیغات ری

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما