Get Adobe Flash player

استقبال مخاطبان از نمایش «رقص کاغذ پاره‌ها» در شهرری

 

 

 نمایش رقص کاغذ پاره‌ها نوشته محمد یعقوبی و کارگردانی مجید قربانی که در شهرری روی صحنه رفته، با استقبال مخاطبان همراه شده است.

نمایش رقص کاغذ پاره‌ها پروژه پایانی کارگاه آموزشی به سرپرستی مجید قربانی است که در مجتمع شیخ ابوالفتوح رازی واقع در شهر ری- میدان نماز- بوستان ولیعصر (ع) اجرا می‌شود.

مجید قربانی در خصوص این نمایش اظهار داشت: این نمایش محصول یک کارگاه در چهار ترم به مدت پنج ماه است که هنرجویان بعد از گذراندن این دوره، همچون سال‌های گذشته که نمایش‌های فال آنتن، دوره‌گرد و دیالوگ را روی صحنه بردند، این نمایش را نیز اجرا کردند.

وی یادآور شد: معتقدم زمانی آموزش بازیگری و هر رشته دیگر به تکامل می‌رسد که آموزش منجر به خروجی و اجرا بشود. البته این کار بسیار سخت است اما نتیجه آن بعد از چند دوره پرورش نسلی جدید و جوان است که آینده بازیگری تئاتر خواهند بود.

قربانی یادآور شد: تلاش شده است تا کیفیت اجرا و بازی‌ها به استانداردهای حرفه‌ای نزدیک شود و در نهایت اجرای هنرجویان قابل قبول باشد.

در نمایش رقص کاغذ پاره‌ها زهرا یزدانی، هادی طهماسبی، سعید شهیدی، مهدیس حسنی، محمدرضا حزینی، آتنا شفیعی، حدیث شراهی، محمدرضا باقری، محمود آمارلو و مهدی آمارلو بازی می‌کنند. دیگر عوامل این نمایش نیز عبارت‌اند از: صداپیشگان: کیمیا فیضی، محمود آمارلو و آتنا شفیعی، مشاور کارگردان: حمیدرضا صفار، دستیار کارگردان: علی سعیدی، طرح صحنه و لباس: مجید قربانی، ساخت دکور: امیرمهدی اسدی، محمدرضا عباسی، منشی صحنه: حدیث آنالویی، مدیر صحنه: محمدرضا باقری، پوستر و بروشور: حدیث آنالویی، یاسمن اثمری و ضبط صدا: حمیدرضا منفرد.

 

 

 

تبلیغات ری

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما