همایش «معلولیت مانعی برای من نیست» در شهرری برگزار شد
Get Adobe Flash player

همایش «معلولیت مانعی برای من نیست» در شهرری برگزار شد

 

 

 همایش « معلولیت مانعی برای من نیست» به مناسبت هفته معلولان با حضور سید احمد صفوی شهردار منطقه 20 و 400 نفر از اعضای کانون های معلولان منطقه 20 در مجموعه ورزشی قمر بنی هاشم شهرری برگزار شد.


شهردارمنطقه 20 در حاشیه این مراسم گفت: مدیریت شهری منطقه 20 به مناسب تقارن میلاد با سعادت رسول اکرم(ص) و هفته معلولان برنامه شادی را در جهت ایجاد نشاط و رضایت در میان معلولان برگزار و در این برنامه از ظرفیت خود معلولان برای برنامه سازی استفاده کرد.
صفوی با بیان اینکه شهرداری منطقه 20 از ظرفیت سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه معلولان برای برنامه سازی در این همایش استفاده کرده است اظهار داشت: سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه معلولان اکثر مواقع گمنام می مانند ولی با برگزاری این چنین برنامه هایی مردم با این گونه سازمان های مردم نهاد و زمینه فعالیتشان آشنا می شوند.
وی ادامه داد:90 درصد برنامه های این همایش توسط معلولان فعال در سازمان های مردم نهادی که در حوزه گفتار درمانی، موسیقی درمانی فعالیت می کنند تهیه شده و همین موضوع باعث ایجاد حس رضایت درونی و شادمانی معلولان شد.
صفوی در ادامه به برپایی نمایشگاه دستاوردهای معلولان در کنار این همایش نیز اشاره کرد و افزود: نمایشگاه تولیدات معلولان با غرفه های تراش سنگ های گران بها توسط سازمان مردم نهاد زرین گوهر، منبت‌کاری و صنایع دستی در کنار این همایش برپا شد.
همچنین در پایان این برنامه از 20 نفر از دبیران کانون های معلولان سراهای محله و سه نفر از قهرمانان معلول نام آور شهرستان ری با اهدای لوح تجلیل شدند.

 

 

 

تبلیغات ری

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما