Get Adobe Flash player

بهره برداری از ۳پروژه عمرانی در« قلعه نو » شهرری

 

 

 

 

 مرکز بهداشت« قلعه نو» در مراسمی با حضور نمایندگان مردم تهران، ری، تجریش، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهر ری و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید.
در مراسم بهره بر داری از این مرکز بهداشت که باحضور خانمها دکتر مافی و دکتر حسینی نمایندگان مردم تهران، ری، تجریش، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، بخشدار قلعه نو گفت: برای ساخت مرکز بهداشت قلعه نو، یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار صرف شده است.
حمید زندی افزود: برای تکمیل این مرکز درمانی ۴۳۰ میلیون تومان آن از سوی فرمانداری اختصاص یافته است و ۳ پزشک در آن مستقر شده اند .
او اضافه کرد : بخش قلعه نو از کمبود زیرساخت های مهم از جمله ساختمان آتش نشانی، اورژانس، کلانتری و راهور در این بخش خبر داد.
بخشدار قلعه نو گفت: بسیاری از امکانات رفاهی و زیر ساختی در این بخش موجود نیست و کلانتری قلعه نو در بخشی از ساختمان بخشداری مستقر است.
وی اظهار داشت: ساختمان آتش نشانی، اورژانس، کلانتری و راهور نداریم و نیاز مبرم به تخصیص اعتبار برای ساخت این مراکز در قلعه نو داریم.
در مراسم دیگری ساختمان دهیاری و ساختمان شورای روستای کریم آباد و سالن ورزشی روستای قمی آباد مورد بهره برداری قرار گرفت.
در این مراسم حجت الاسلام بهرامی امام جمعه قلعه نو با اشاره به این که این منطقه مرکز تولیدات کشاورزی و دامداری است و بخشی از مایحتاج گوشتی و لبنیات قلعه نو، شهرستان ری و استان تهران را تامین می کند خواستار توجه بیشتر مسئولان به این بخش شد.

 

 

 

 

 

تبلیغات ری

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما