Get Adobe Flash player

رئیس شورای اسلامی شهر شهریار:تقدیر از نخبگان ، تقویت روحیه خودباوری را فراهم خواهد كرد

 

 

 جمشید فرجی رئیس شورای شهر شهریار در حاشیه دویست و هشتاد و ششمین جلسه رسمی شورای شهر با اشاره به دیدار نخبگان علمی جوان با رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کردند : اگر خواهان جمهوری اسلامی قدرتمند و پیشرفته هستیم باید نسلی شجاع، مومن، تحصیلکرده ، خود باور و با نشاط و انگیزه تربیت کنیم و در این راستا فرهنگیان، اساتید دانشگاه و حوزه و همچنین والدین بیشترین مسئولیت را بر عهده دارند .

وی هشدارهای مکرر و دلسوزانه رهبر انقلاب را مورد توجه همگان دانست و تاکید کرد : مسئولان فضای نشاط و خودباوری را بر جامعه حاکم نموده و زمینه رشد و بالندگی جوانان خوش استعداد و خلاق را فراهم کنند .

رئیس شورای شهر در بخش دیگری از سخنان خود افزود : شورای شهر در دویست و هشتاد و ششمین جلسه رسمی لایحه تجلیل از نجبه گان و برگزیدگان قرآن ، علمی ، فرهنگی ، هنری و ورزشی در شهر شهریار را تصویب کرد که پس از تائید فرمانداری طی مراسمی از 141نفر از برگزیدگان قرآن ، علمی ، فرهنگی ، هنری و ورزشی در شهر شهریار که حائز رتبه های برتر شده اند تجلیل خواهد شد .

فرجی در خاتمه به اثرات تقدیر  از نخبگان در جامعه اشاره کرد و افزود : از جمله تأثیرات مهم و اثر گذار این فرآیند، رشد و شکوفایی و بالندگی هر چه بیشتر نیروی انسانی و بروز استعدادها و خلاقیت آنان فراهم خواهد شد .

 

 

 

تبلیغات شهریار

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما