Get Adobe Flash player

امید برماس بر بام برترین های صنعت رستوران داری ایران ایستاد

 

خبرگزاری خبرتهران - چلوکبابی البرز از جمله رستوران های اسم و رسم دار تهران و کشور می باشد که اکنون با افتخاری جدید ، خبرساز شده است.

در اولین دوره انتخاب رستوران دار برتر کشور که توسط سایت ایرانگردی و با داوری 5 نفر از کارشناسان و فعالان حوزه گردشگری صنایع غذایی برگزار شد، آقای امید برماس مدیر و مالک رستوران(چلوکبابی) البرز تهران ، به عنوان برترین رستوران دار کشور در سال 1396 معرفی شد.

این گزینش با توجه به رضایتمندی مشتریان ، کیفیت بالای مواد اولیه برای طبخ غذا ، تنوع بالای منوی غذایی با کیفیت بالا ، دکوراسیون دلنشین در محیط داخلی رستوران ، احترام به درخواست مشتریان و توجه کافی به نظافت محیط رستوران ، صورت گرفته است.


شعار آقای امید برماس از ابتدا این بوده است:"ما هميشه سعی می کنيم تا غذا را با بالاترين کيفيت به مشترينان ارائه کنيم." به جرات می توان گفت اين جمله شعار و سرلوحه ی کار چلوکبابی البرز با بيش از نيم قرن فعاليت در صنف غذا است.

شایان ذکر است چلوکبابی البرز در سال 1346 توسط مرحوم "برماس" بنيان نهاده شد. از همان ابتدا هدف اين رستوران ارائه غذا با بهترين کيفيت و بالابردن استاندارد کاری در اين صنف بود. اين رستوران در سال 1350 به مکان فعلی آن يعنی خيابان سهروردی شمالي نبش کوچه نيکوقدم ، منتقل شد. در سال هايی که سيستم های مديريت جديد و استانداردهای کيفی و بهداشتی چندان جايی در صنف رستوران و چلوکبابی نداشت، چلوکبابی البرز در تلاش بود تا سيستم مديريت جديد را در کار خود پياده سازی کند. سيستم های HACCP ، استفاده از متخصصين بهداشت، ايزو و سيستم های مديريتی، فرستادن افراد به خارج از کشور جهت ديدن دوره های تخصصی، همه و همه از جمله مواردی است که رستوران البرز در آنها پيش گام است.رستوران البرز امروزه با بيش از 120 نفر پرسنل متخصص به صورت مستقیم ، دو سالن پذيرايی، و يک سالن VIP مصمم تر و منسجم تر از گذشته به مشتريان خود خدمت رسانی می کند.


تقدیرنامه مربوطه به زودی توسط آقای دکترشیرکوند معاون محترم سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و آقای دکتر تاجیک مدیرکل مناطق نمونه گردشگری تقدیم آقای امید برماس خواهد شد.

برماس رستوران البرز , امید برماس رستوران دار برتر ایران , برماس برترین رستوران دار , برماس مدیر رستوران البرز , امید برماس

 

 

 

 

تبلیغات تهران بزرگ

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما