Get Adobe Flash player

سردار ناظری:حوادث چهارشنبه آخر سال در شرق استان تهران کاهش چشمگیری داشته است

 

 


عطیه مومنی خبرنگار خبرتهران - فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت:با همّت جمعی مسئولان و همکاری خوب مردم، و هماهنگی که با ادارات برون‌سازمانی داشتیم، نسبت به سنوات قبل آرامش بیشتری در منطقه برقرار بود.


سردار عبدالرضا ناظری شب گذشته ضمن بازدید از روند رسیدگی به مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال در بیمارستان شهدای 15 خرداد ورامین در گفت‌وگو با خبرنگاران در رابطه با برنامه­‌های نیروی انتظامی برای جلوگیری از حوادث ناگوار ناشی از مراسم شب چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: امسال به لطف خداوند، با برنامه‌ریزی و اقدامات خوبی که در حوزه چهارشنبه آخر سال انجام شد و در یک همّت جمعی مسئولان و همکاری خوب مردم، و با هماهنگی که با ادارات برون­‌سازمانی داشتیم، نسبت به سنوات قبل وضعیت مجروحان حادثه بهتر بود و آرامش بیشتری در منطقه برقرار بود.

وی در ادامه با اشاره به مراجعه چند مصدوم به بیمارستان تصریح کرد: با وجود تأکیداتی که از طرف پلیس و  سازمان­‌های امداد و نجات شده بود، بعضی از افراد با استفاده از مواد محترقه باعث مصدومیت و مجروحیت خود و نگرانی خانواده­‌ها شدند، و در نتیجه شاهد برخی موضوعات تأسف‌بار در این شب بودیم.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران همچنین ضمن آرزوی سلامتی برای مصدومان حوادث شب گذشته خاطرنشان کرد: آمار مجروحان نسبت به سال گذشته کاهش خوبی داشته و به لطف خداوند وضعیت بهتری را شاهد بودیم، و از کادر پزشکی بیمارستان نیز سرکشی کردیم، که همگی در آماده­‌باش 100 درصدی بودند و همکاری بسیار خوبی را از عوامل اورژانس، هلال‌احمر و آتش­‌نشانی شاهد بودیم و مهّم­‌تر از همه اینها همکاری مردم و خانواده­‌های بود که به خوبی صورت گرفت.

ناظری در پایان خاطرنشان کرد: ای کاش شاهد این چند مورد مجروحیت جوانان و نوجوانان هم نبودیم که اگر این موارد هم نبود شرایط بسیار خوبی را داشتیم؛ اما مجدداً از مردم تشکر می­‌کنیم و دعا می­‌کنیم که این عزیزان هم با شفای عاجل به زودی نزد خانواده­‌های خود بازگردند.
شایان ذکر است این مراسم به همت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شرق استان تهران و تلاش های خالصانه جناب سرهنگ محمدی برگزار رسید.

 

 

 

 

تبلیغات تهران بزرگ

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما