Get Adobe Flash player

سردار ناظری:حوادث چهارشنبه آخر سال در شرق استان تهران کاهش چشمگیری داشته است

 

 

 

 

 
فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت:با همّت جمعی مسئولان و همکاری خوب مردم، و هماهنگی که با ادارات برون‌سازمانی داشتیم، نسبت به سنوات قبل آرامش بیشتری در منطقه برقرار بود.


به گزارش سایت خبرتهران ، سردار عبدالرضا ناظری شب گذشته ضمن بازدید از روند رسیدگی به مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال در بیمارستان شهدای 15 خرداد ورامین در گفت‌وگو با خبرنگاران در رابطه با برنامه­‌های نیروی انتظامی برای جلوگیری از حوادث ناگوار ناشی از مراسم شب چهارشنبه آخر سال اظهار داشت: امسال به لطف خداوند، با برنامه‌ریزی و اقدامات خوبی که در حوزه چهارشنبه آخر سال انجام شد و در یک همّت جمعی مسئولان و همکاری خوب مردم، و با هماهنگی که با ادارات برون­‌سازمانی داشتیم، نسبت به سنوات قبل وضعیت مجروحان حادثه بهتر بود و آرامش بیشتری در منطقه برقرار بود.

وی در ادامه با اشاره به مراجعه چند مصدوم به بیمارستان تصریح کرد: با وجود تأکیداتی که از طرف پلیس و  سازمان­‌های امداد و نجات شده بود، بعضی از افراد با استفاده از مواد محترقه باعث مصدومیت و مجروحیت خود و نگرانی خانواده­‌ها شدند، و در نتیجه شاهد برخی موضوعات تأسف‌بار در این شب بودیم.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران همچنین ضمن آرزوی سلامتی برای مصدومان حوادث شب گذشته خاطرنشان کرد: آمار مجروحان نسبت به سال گذشته کاهش خوبی داشته و به لطف خداوند وضعیت بهتری را شاهد بودیم، و از کادر پزشکی بیمارستان نیز سرکشی کردیم، که همگی در آماده­‌باش 100 درصدی بودند و همکاری بسیار خوبی را از عوامل اورژانس، هلال‌احمر و آتش­‌نشانی شاهد بودیم و مهّم­‌تر از همه اینها همکاری مردم و خانواده­‌های بود که به خوبی صورت گرفت.

ناظری در پایان خاطرنشان کرد: ای کاش شاهد این چند مورد مجروحیت جوانان و نوجوانان هم نبودیم که اگر این موارد هم نبود شرایط بسیار خوبی را داشتیم؛ اما مجدداً از مردم تشکر می­‌کنیم و دعا می­‌کنیم که این عزیزان هم با شفای عاجل به زودی نزد خانواده­‌های خود بازگردند.
شایان ذکر است این مراسم به همت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شرق استان تهران و تلاش های خالصانه جناب سرهنگ محمدی برگزار رسید.

 

 

 

 

تبلیغات تهران بزرگ

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما