Get Adobe Flash player

کنترل ممنوعیت قانونی عرضه طلای خارجی و دست دوم در طلافروشی‌های استان تهران/عطیه مومنیعطیه مومنی خبرنگار خبرتهران - دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران گفت: اجرای طرح کنترل ممنوعیت قانونی عرضه طلای خارجی، قاچاق و دست دوم در طلافروشی‌ها ادامه پیدا می‌کند.

جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با حضور محمدحسین مقیمی استاندار تهران، علی‌اکبر پوراحمدنژاد دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران، محسن همدانی معاون امور امنیتی و انتظامی استانداری و دیگر اعضای کمیسیون در محل استانداری تهران برگزار شد.

علی‌اکبر پوراحمدنژاد دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه مدیریت و کنترل سطح عرضه کالای قاچاق در سطح استان اظهار داشت: به منظور کنترل التهاب بازار طلا و ممانعت از هرگونه برخورد ناهنجار در این بخش، بازرسی و کنترل 11 نقطه از مراکز عمده عرضه طلا و جواهر در تهران از سال گذشته آغاز شده است.

وی بیان کرد: از مهم‌ترین اقدامات در این حوزه کنترل ممنوعیت قانونی عرضه طلای خارجی و دست دوم در طلافروشی‌ها بود، که دستور کار قرار گرفت، و با توجه به شرایط کنونی جامعه و نیز شعار سال در حمایت از کالای ایرانی همچنان ادامه دارد.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران با اشاره به نقش مؤثر گزارش‌های مردمی در کنترل این بخش افزود: علاوه بر این عملکرد دانشگاه علوم پزشکی در حوزه قاچاق کالاهای سلامت‌محور نیز به مراتب مثبت بوده و خدمات فراوانی داشته‌اند، اما همچنان با فقر فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی در حوزه قاچاق کالا و ارز مواجه هستیم.

پوراحمدنژاد ادامه داد: صدا و سیما، شهرداری تهران و دیگر دستگاه‌ها با توجه به ظرفیت‌هایی که در اختیار دارند می‌توانند همکاری خوبی در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کنترل مبادی ورودی آن به بازار داشته باشند.

وی در پایان با بیان اینکه هیچ سفارشی در بخش رسیدگی به پرونده‌های قاچاق پذیرفتنی نیست خاطرنشان کرد: رسیدگی به پرونده‌های واصله از اماکن قضایی پس از انجام فرآیند قانونی آن‌ها انجام می‌شود.

 

تبلیغات تهران بزرگ

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما