Get Adobe Flash player

مهندس حسین کاغذلو:عملیات احداث زیر گذار پل امام رضا(ع) ورامین آغاز شد

 

 

 عملیات احداث زیر گذار پل امام رضا(ع) ورامی ناعتباری بالغ بر 150 میلیارد تومان و با حضور سرپرست فرمانداری آغاز شد.

حسین کاغذلو سرپرست فرمانداری ورامین در حاشیه اجرای این پروژه گفت: خط راه آهن سراسری تهران – مشهد و خطوط ریلی قطار شهری تهران – ورامین – گرمسار به دلیل عبور از میان شهر و منطقه مسکونی ، با خیابان های اصلی شهر تقاطع ایجاد کرده که به منظور رفع مشکل تردد ، دو پل روگذر امام رضا(ع) و زیرگذر ۱۵ خرداد با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان توسط دولت اجرا شد.
حسین کاغذلو اظهار داشت : با اجرای این دو پروژه مهم ، تردد شهروندان بین خطوط راه آهن با مشکل مواجه شده بود و آن ها مجبور بودند که برای رسیدن به مناطق دیگر ، از روی ریل ها عبور کنند که این کار خطراتی را با خود به همراه داشت.
وی افزود : پس از برگزاری جلسه مشترک با مدیرعامل شرکت راه آهن و حضور مسئولان راه آهن استان تهران در شهرستان ورامین ، مشکلات موجود در دو پروژه پل امام رضا(ع) و زیرگذر ۱۵ خرداد مطرح و دستورات لازم برای آغاز عملیات زیرگذر ویژه تردد عابران پیاده از خطوط راه آهن صادر شد.
وی تصریح کرد: با توجه به تردد ده ها قطار از خطوط سراسری تهران – مشهد و همچنین قطار شهری ، مجوز عملیات احداث زیرگذر با بسته شدن دو خط راه آهن امروز صادر شد تا یک بخش از زیرگذر با تعبیه باکس های بتونی امروز و بخش دیگر فردا تکمیل شود.

 

 

 

تبلیغات ورامین وقرچک

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس