Get Adobe Flash player

مهندس کاغذلو:بندر خشک در شهرستان ورامین احداث می شود

 

 سرپرست فرمانداری ورامین از احداث نخستین بندر خشک در این شهرستان خبر داد.

حسین کاغذلو در جریان بازدید معاون استاندار تهران از شهرستان ورامین گفت: شهرستان ورامین به دلیل واقع شدن در مجاورت راه آهن سراسری تهران – مشهد ، محور قم گرمسار و محور ترانزیتی امام رضا(ع) و برخورداری از اراضی وسیع کشاورزی و واحدهای تولیدی فعال ، از موقعیت مناسبی برای سرمایه گذاری برخوردار است.

وی اظهار داشت: یکی از برنامه های مسئولان شهرستان ورامین که با هدف توسعه صادارت غیرنفتی در دستور کار قرار گرفته و مراحل اجرایی آن آغاز شده، اجرای طرح بندر خشک در مجاورت راه آهن سراسری تهران – مشهد است که این مهم زمینه توسعه اقتصاد منطقه را فراهم می کند.

سرپرست فرمانداری ورامین تصریح کرد: پایانه ترکیبی یا همان بندر خشک، منطقه ای در کشور است که به عنوان یک مرکز لجستیکی متصل به یک یا چند شیوه حمل و نقل جهت ترکیب، توزیع، تخلیه، بارگیری، نگهداری، بازرسی های منظم مربوط به جابجایی کالا در تجارت بین الملی و انجام تشریفات و کنترل های مرتبط گمرکی، در نظر گرفته می شود.

کاغذلو گفت: این مرکز به عنوان منطقه استراتژیک می تواند زمینه صادرات محصولات تولیدی ورامین ، وارادات ، فراوری و صادرات مجدد محصولات به خارج از کشور به منظور افزایش ارزش افزوده و توسعه اقتصادی منطقه را فراهم کند.

 

 

 

تبلیغات ورامین وقرچک

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس