Get Adobe Flash player

چهار متهم به کلاهبرداری 11میلیارد ریال در ورامین دستگیر شدند

 

 

 فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از شناسایی و دستگیری چهار متهم به کلاهبرداری 11 میلیارد ریالی در این بخش از استان تهران خبر داد.


سردار عبدالرضا ناظری گفت: در پی شکایت چند نفر از دامداران شهرستان ورامین مبنی بر وقوع کلاهبردار با چک های بدون محل، رسیدگی چهار متهم به کلاهبرداری 11میلیارد ریال در ورامین دستگیر شدندبه این پرونده در دستور پلیس آگاهی ویژه شرق استان تهران قرار گرفت.


وی گفت: کارشناسان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات از مالباختگان دریافتند که متهمان پس از جلب اعتماد دامداران، اقدام به خرید گسترده دام از سطح شهرستان ورامین کرده و با ارائه چک های بدون محل، بیش از 11 میلیارد ریال کلاهبرداری کردند.


ناظری افزود: ماموران پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات با استفاده از شگردهای خاص پلیسی و اقدامات فنی، مخفیگاه متهمان را در شهرستان ورامین شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی آنان را دستگیر کردند.


وی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس، به بزه انتسابی اعتراف کردند، گفت: این افراد پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.


فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران تامین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

 

 

 

تبلیغات ورامین وقرچک

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس