Get Adobe Flash player

مرسلپور:مشارکت همه جانبه دستگاه های خدمات رسان به رونق اقتصاد کشور کمک می کند

 

 
فرماندار شهرستان قرچک گفت: مشارکت همه جانبه دستگاههای خدمات رسان به رونق اقتصاد کشور کمک می کند.


نشست هم اندیشی گازرسانی به شهرک صنعتی قرچک و بررسی مشکلات این حوزه با حضور مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان قرچک، احمد دارابی مدیرعامل شرکت گاز استان تهران، قدرت الله قدس رئیس اداره گاز قرچک و حامد افشارنادری مدیر شهرک صنعتی در محل شرکت گاز استان برگزار شد.

در این جلسه فرماندار شهرستان قرچک گزارشی از روند پیشرفت کار شهرک صنعتی از سال 83 تاکنون ارائه داد.

مرسلپور در این جلسه با اشاره به اینکه متقاضیان فعالیت در شهرک صنعتی قرچک در حال ساخت واحدهای تولیدی هستند، به لزوم همکاری همه جانبه دستگاههای خدمات رسان برای کمک به رونق اقتصاد و تولید کشور اشاره کرد.

وی همچنین افزود: ارائه خدمات به شهرک صنعتی از جمله گازرسانی باید به سرعت پیش برود تا به وعده ای که به متقاضیان داده عمل شود.

این مسئول بیان کرد: مسئولان شهرستان قرچک همگی بر اهمیت راه اندازی شهرک صنعتی واقف هستند و ما از مسئولان گاز استان تهران نیز می خواهیم نسبت به این موضوع اهتمام جدی داشته باشند.

وی همچنین گازرسانی به واحدهای تولیدی پراکنده شهرستان را خواستار شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک از همکاری شرکت گاز استان تهران و اداره گاز شهرستان قرچک به منظور اجرایی شدن مصوبات جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و جلسات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی قدردانی کرد و گفت: تاکنون تقسیط بدهی واحدهای تولیدی به ادارات خدمات رسان کمک زیادی به بخش صنعت کرده است.

در ادامه جلسه نیز مدیر شهرک صنعتی قرچک گزارشی از وضعیت این شهرک ارائه داد.

گفتنی است در پایان جلسه پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی برای تسریع در گازرسانی به شهرک صنعتی اتخاذ شد.

 

 

 

تبلیغات ورامین وقرچک

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس