Get Adobe Flash player

فرماندار ورامین:مشکل مسکن فرهنگیان ورامین تا هفته دولت حل می شود

 

 

 

 فرماندار ورامین گفت: مشکل مسکن فرهنگیان ورامین تا هفته دولت حل می شود.


محمدرضا یوسفی شامگاه شنبه در مراسمی که به مناسبت تجلیل خبرنگاران شهرستان ورامین و با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی، مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، علی حیدریان، شهردار ورامین، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر و خبرنگاران این شهرستان برگزار شد، طی سخنانی ضمن تبریک دهه کرامت اظهار داشت: امیدواریم توانسته باشیم از این ایام پربرکت بهره بجوییم.

وی سپس با تبریک روز خبرنگار بر سخت کوشان این عرصه، افزود: در سال گذشته ۵۶۰ میلیارد تومان در ورامین هزینه کردیم، که این مبلغ در طول سنوات این شهرستان بی سابقه است.

فرماندار ورامین با بیان این که فرمانداری دو نوع نگاه بلند مدت و کوتاه مدت به امور شهرستان دارد، گفت: دستگاه های اجرایی به کارهای ریز مردم نیز توجه دارد، بسیاری مواقع این اتفاق افتاده که خبرنگاری یک خبر را اعلام کرده و بدون این که به وی بگوییم به سراغ آن معضل رفته و درصدد حل آن بر آمده ایم.

یوسفی اضافه کرد: توجه ما نسبت به برنامه های بلند مدت شهرستان دو چندان است، ما به فضل الهی و کمک دستگاه های اجرایی سعی داریم، بخش بزرگی از عقب ماندگی شهرستان ورامین را جبران کنیم، دولت ۲۲۰۰ میلیارد تومان برای محور آبیک قزوین به ورامین شهرستان اعتبار گذاشت، این مسیر نقطه حیاتی حمل و نقل استان است که در شهرستان ورامین رقم می خورد.

وی سپس از ادامه مسیر محور قم- گرمسار به پردیس و دماوند خبر داد و گفت: دشت ورامین از این مسیر نفس و جان تازه ای خواهد گرفت و از بن بست در خواهد آمد و وزیر راه و شهرسازی دستور بررسی مسیر و وعده اتصال ورامین به پردیس و دماوند را داده ، این مسیر بسیار برای شهرستان مهم است.

نماینده عالی دولت در شهرستان ورامین با اشاره به انتقال آب از جنوب ری به ورامین گفت: این انتقال آب یکی از دغدغه های مهم کشاورزان و مردم ورامین بود، که ۱۵۷ میلیارد تومان از صندوق توسعه برای این ۳۶ کیلومتر آب رسانی گرفتیم و با حضور احتمالی رییس جمهور در هفته دولت کلنگ زنی خواهد شد.

یوسفی سپس به حل مشکل شهرک صنعتی خیرآباد با کمک شورا و شهرداری ورامین اشاره کرد و گفت: این مشکل از سال ۷۴ تاکنون در منطقه وجود داشت و۴۰۰ مرکز صنعتی فعال و ۲۰۰ واحد نیمه فعال با این مشکل دست به گریبان بودند که مشکلات آن حل شد و ۳ روز پیش شهرک صنعتی خیرآباد در هیات دولت تصویب شد و این بزرگترین اتفاق اقتصادی، اشتغال زایی و درآمدی برای شهرستان ورامین است.

وی در ادامه حل مشکل مسکن فرهنگیان پس از چندین سال اشاره کرد و گفت: پیگیر حل این مشکل هستیم و به گمان من تا هفته دولت به سرانجام خواهد رسید.

یوسفی با بیان این که ۳ ماموریت برای سال ۹۶ در دستور کار فرمانداری ورامین قرار دارد اضافه کرد: سند توسعه شهرستان ورامین تدوین خواهد شد، توسعه و رونق شهر ورامین هدف دوم است، ما باید سرآمد جمعیت در منطقه باشیم و در همین جهت یک طرح کلان رونق مسکن و رونق سیاسی در شهرستان ورامین با کمک شهرداری تعریف شده است و ماموریت دیگر ما این است که به «ورامین بزرگ» برسیم، ما نمی توانیم حاشیه شهر تهران باشیم، کل تملک دارایی که در سال ۹۶ به شهرستان های قرچک، پیشوا، پاکدشت و ورامین داده شده است به ۱۰۰ میلیارد تومان هم نمی رسد.

یوسفی اضافه کرد: رقم ابتدایی استان شدن در کشور ۱۰۰۰ میلیارد تومان است و ما برای پیشرفت راهی جز استان شدن نداریم و در این راه از همه متفذین، دلسوزان و خبرنگاران کمک می خواهیم، که این اتفاق بزرگ در سال ۹۶ در این منطقه رخ دهد.

 

 

 

 

تبلیغات ورامین وقرچک

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس