Get Adobe Flash player

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی ورامین:ورامین مشکل خاصی در تردد ناوگان اتوبوس‌رانی نداشته است

 

 

 مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی ورامین گفت: این سازمان، علی‌رغم بارش برف، مشکل و کمبود خاصی درزمینه تردد مینی‌بوس‌ها و اتوبوس‌ها به نقاط مختلف نداشته است.


حسن خوانساریان پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران افزود: اولین سرویس ناوگان اتوبوس‌رانی شهر ورامین، طبق معمول همه‌روزه از ساعت پنج و 30 دقیقه صبح و از میدان رازی عازم تهران شده و پس‌ازآن نیز سرویس‌های مختلف این ناوگان به مقاصد خود در حال تردد بوده و خواهند بود.

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری ورامین تأکید کرد: ممکن است بر مبنای سنگینی بارش برف و لغزنده بودن جاده، سرعت ترددها به‌طور طبیعی و عقلانی کاهش‌یافته باشد، اما به‌طور حتم خلل خاصی در امر حمل‌ونقل ناوگان حمل‌ونقلی تحت پوشش این سازمان رخ نداده است.

وی نظارت و کنترل ویژه‌بر ناوگان اتوبوس و مینی‌بوس شهرستان ورامین را دستور اکید خود به بازرسان و ناظران سازمان در این روز برفی عنوان کرد و افزود: مدیرعامل سازمان و کارکنان بازرسی و نظارت از ساعات اولیه بامداد، ترددها را کنترل کرده‌اند و اگر مردم مشکل یا کاستی مشاهده کردند، به‌صورت فوری می‌توانند با شماره تلفن‌های 09123045296 و 09364813468 تماس بگیرند.

خوانساریان در پایان، از مردم خواست که بازگشت خود از تهران به‌سوی شهرستان ورامین را به ساعات بعد از غروب آفتاب موکول نکنند تا عواقب تردد در شب و سرما، یخبندان و لغزندگی آن ساعات که منجر به ترافیک سنگین جاده‌ای نیز می‌شود، گریبان گیرشان نشود.

 

 

 

تبلیغات ورامین وقرچک

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس