Get Adobe Flash player

فرماندار قرچک:عملکرد بنیاد شهید در زمینه اشتغال‌زایی برای جامعه هدف مطلوب است

 

 

 

 فرماندار شهرستان قرچک گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در زمینه اقتصادی و اشتغال جامعه هدف خوب عمل کرده است.


مسعود مرسل‌پور در دیدار با عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک اظهار کرد: در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان قرچک جلسات متعدد و خوبی در طول سال برگزار شد که در این جلسات تمام مصوبات پیگیری و اجرا شده است.

وی افزود: شورای مشورتی ایثارگران شهرستان قرچک به کمک مسؤولان امور ایثارگران فرمانداری و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تشکیل شد و در این شورا از نقطه نظرات خانواده ایثارگران و فرزندان شهدا استفاده شد.

فرماندار شهرستان قرچک تصریح کرد: جامعه ایثارگری این شهرستان شرایط مطلوب و به‌روزی دارد و همیشه در همه برنامه‌ها پای‌کار و آماده هستند.

مرسل‌پور با تأکید بر اینکه در زمینه اقتصادی و اشتغال جامعه هدف، بنیاد شهید و امور ایثارگران زحمات فراوانی کشیده است، گفت: مجموعه فرمانداری و دیگر ادارات در زمینه توجه به خانواده شهدا، آزادگان، رزمندگان و ایثارگران احترام خاصی قائل هستند و به هیچ‌کسی در قرچک اجازه ندادیم که به چشم منفعل بخواهد به آن‌ها نگاه کند و یا خودشان فکر کنند، منفعل هستند.

وی افزود: ما هرچه داریم از شهدا، رزمندگان و ایثارگران است و باید قدر آن‌ها را بدانیم و به‌عنوان یک مسؤول وظیفه ‌داریم که مشکلات آن‌ها را رفع کنیم.

 

 

 

 

تبلیغات ورامین وقرچک

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس