Get Adobe Flash player

افزایش نرخ کرایه اتوبوس ورامین در ایام نوروز ممنوع است

 

 

 مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی ورامین و حومه گفت:هر گونه افزایش نرخ کرایه اتوبوس های درون شهری در ایام منتهی به پایان سال ٩٦ و همچنین سال جدید ممنوع است.
 
حسن خوانساریان روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه هیچ کدام از ناوگان تحت پوشش حق افزایش کرایه در ایام پایان سال و عید نوروز را ندارند افزود: سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین به منظور تأمین نیازهای مردم در حمل و نقل عمومی ، اجرای طرح افزایش سرویس های خدمت رسانی را در دستور کار قرار داده است.
وی افزود : با افزایش میزان تردد مردم در خطوط درون شهری و برون شهری ، خدمات سازمان اتوبوسرانی نیز افزایش یافته و ساعات کار اتوبوس ها افزایش پیدا می کند.
وی تأکید کرد:هیچ افزایش نرخ کرایه در سازمان اتوبوسرانی به تصویب نرسیده و با افرادی که نسبت به این کار اقدام کند ، برخورد جدی می شود.
خوانساریان گفت : در حال حاضر یک هزار و400 دستگاه اتوبوس و مینی بوس سازمان اتوبوسرانی و بخش خصوصی در پنج خط درون شهری و برون شهری ، کار حمل و نقل مسافران شهرستان ورامین را بر عهده دارند.
وی گفت : بازرسان سازمان اتوبوسرانی ‌در روزهای پایانی سال ، در ابتدا و انتهای مسیر خطوط درون شهری و برون شهری حضور داشته و با تخلفات احتمالی برخورد قانونی می کنند.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی ورامین از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را با استفاده از شماره تلفن های 36267164 و 36267246 به اطلاع بازرسان این سازمان برسانند.

 

 

 

تبلیغات ورامین وقرچک

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس