Get Adobe Flash player

شهردار قرچک:خانه های فرهنگ زمینه بروز خلاقیت های علمی و هنری نسل جوان است

 

 

 شهردار قرچک با اشاره به ایجاد دو پروژه خانه فرهنگ در شهرستان، گفت: خانه های فرهنگ زمینه بروز خلاقیت های علمی و هنری نسل جوان است.


محسن خرمی شریف اظهار داشت: یکی از مهمترین مطالبات مقام معظم رهبری از مردم و مسوولین توجه به مقوله فرهنگ به عنوان اساسی ترین محور توسعه جامعه می باشد و شهرداری قرچک دو پروه خانه فرهنگ را در قرچک در دست اجرا دارد.

وی گفت: دو پروژه خانه فرهنگ در منطقه یک پارک ۱۵ خرداد و منطقه ۳ پارک ولیعصر(عج) در راستای تحقق فرمایشات مقام عظمای ولایت در حال انجام است.
شریف با اشاره به مرحل اجرای پروژه، بیان کرد: این پروژه ها در دو طبقه که سقف طبقه اول با زیر بنای ۲۰۰مترمربع در هر سقف در کل ۴۰۰ متر مربع انجام شده است.

شهردار قرچک افزود: این خانه فرهنگ ها دارای کلاس با رویکرد فرهنگی، اجتماعی، سلامت، گردشگری، آموزش شهروندی و مباحث اشتغال‌زایی است.

شریف تاکید کرد: این طرح به منظور ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی و تحقق برنامه ریزی های بلند مدت در امر توسعه پایدار شهر و برخورداری شهروندان از فضاهای مناسب و رایگان آموزشی احداث می شود و در کمترین زمان ممکن تکمیل و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: خانه های فرهنگ به دلیل ارتباط تنگاتنگ با مردم می توانند تعامل سازنده تری با نهادها و تشکل های فرهنگی و مساجد در جهت ارتقا سطح آموزشی و پرکردن اوقات فراغت جوانان و فراهم کردن زمینه بروز خلاقیت های علمی و هنری نسل جوان است.

شریف گفت: با بهره برداری از این مراکز فرهنگی، توزیع امکانات فرهنگی افزایش خواهد یافته و زمینه گرایش مردم به ویژه جوانان به مسائل فرهنگی از جمله کتابخوانی فراهم می شود.

وی در پایان ساخت خانه فرهنگ را راهکاری جهت سلامت اجتماعی مردم این منطقه برشمرد و خاطرنشان کرد: که به خوبی می تواند با کار فرهنگی بخش اعظمی از آسیب های اجتماعی و فرهنگی اهالی این شهر را کاهش داد

 

 

 

تبلیغات ورامین وقرچک

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس