Get Adobe Flash player

معاون فرماندار قرچک خبر داد:راه‌اندازی دهکده سفال قرچک برای حمایت از تولید داخلی

 

 

 معاون فرماندار قرچک گفت: راه‌اندازی دهکده سفال در قرچک به‌منظور حمایت از تولید داخلی و احیای صنایع‌دستی در این شهرستان در دستور کار است.

مصطفی زینت‌بخش صبح یکشنیه ۱۳ خرداد ۹۷ در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری این شهرستان که به‌منظور بهره‌مندی جامعه هدف از تسهیلات قانون حمایت از توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری اظهار کرد: اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دستگاه‌های اجرایی نسبت به اطلاع‌رسانی به واجدین شرایط استفاده از تسهیلات کوشا باشند.

وی افزود: بنا به پیشنهاد فرماندار، راه‌اندازی دهکده سفال در شهرستان قرچک به‌منظور حمایت از تولید داخلی و احیاء صنایع‌دستی در این شهرستان در دستور کار است.

معاون برنامه‌ریزی اداری و مالی فرماندار قرچک تصریح کرد: براساس تصمیمات مشترک وزارت جهاد کشاورزی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ابلاغ توسط معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال به‌منظور بهره‌مندی دامداران و امکان خرید دام و تسهیلات اشتغال به‌ازای هر نفر شاغل تا ۱۵۰ میلیون تومان پس از برسی کمیته فنی شهرستان و استان اعطاء می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین زنبورداران و پرورش‌دهنگان سایر ماکیان (شترمرغ، بوقلمون، کبک و بلدرچین) در دستور کار پرداخت تسهیلات است که متقاضیان واجد شرایط می‌توانند از طریق جهاد کشاورزی شهرستان قرچک تشکیل پرونده دهند که پس از بررسی پرورنده و اصل قانونی تسهیلات مذکور از محل منابع صندوق توسعه ملی پرداخت شود.

زینت‌بخش در پایان متذکر شد: تمامی فعالان اقتصادی و کارآفرینان و سرمایه‌گذاران و همچنین کسانی که تمایل به استفاده از تسهیلات بانکی اشتغال‌زایی روستایی و عشایری می‌باشند با هر نوع فعالیت اقتصادی که هستند در سامانه کارا ثبت‌نام کنند و شرایط استفاده از این تسهیلات را بررسی و در صورت واجد شرایط بودن تسهیلات براساس طرح و میزان اشتغال‌زایی پرداخت می‌شود.

 

 

 

تبلیغات ورامین وقرچک

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس